تحلیل قیمت بیت کوین و AXS تاریخ 24 تیر 1400
0

تحلیل قیمت بیت کوین و AXS تاریخ 24 تیر 1400

بازدید : 2098

گزیده خبر:

تحلیل قیمت بیت کوین و AXS تاریخ 24 تیر. بیت کوین همچنان در رنجی در حدود 32 هزار دلار قرار دارد. از طرف مقابل ، اکسی اینفینیتی AXS روزانه 40٪ افزایش یافته و اوج جدیدی را کسب کرده است.

به گزارش Cryptopotato به نظر میرسد بازار ارزهای دیجیتال در سطح فعلی خود نوسان دارد چرا که گاوها نتوانستند قیمت را افزایش دهند. در حالی که بیشتر آنها سودهای کمی داشته اند، در 24 ساعت گذشته وضعیت بیت کوین علی رغم AXS در تاریخ 24 تیر تا حد زیادی ثابت بوده است.

نوسان قیمت بیت کوین اطراف 32 هزار دلار تاریخ 24 تیر

در بیست و چهار ساعت گذشته بازار ثابت بوده است. قیمت بیت کوین 1.6٪ افزایش داشته و تقریباً در همان سطح هفته گذشته قرار دارد.

در حال حاضر بیت کوین در حدود 32،200 دلار معامله می شود، که از افت دیروز  31،500 دلار بازگشته است. BTC به بالاترین قیمت روزانه بالای 33،000 دلار رسید، اما چهار کندل متوالی 1 ساعته آخر همه قرمز بودند زیرا خرس ها در کوتاه مدت کنترل را در دست گرفتند.

تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 24 تیر
نمودار چهار ساعته BTC

بولینگر بند، شاخصی که انحراف معیار قیمت نسبت به SMA را اندازه گیری میکند، تحت فشار قرار گرفته. این مقدمه ای برای یک حرکت بزرگ است و آخرین باری که این نرخ مشاهده شد در اکتبر سال 2020 بود. در آن زمان، BTC در حدود 10 هزار دلار معامله میشد اما آنچه در پی آن رخ داد، صعودی بودی که در 3 ماه قیمت را به 40 هزار دلار رساند.

مطلب مفید:معرفی میانگین متحرک (Moving average) و انواع آن +ویدئو

البته، وقایع گذشته نشان دهنده عملکرد آینده نیست. بنابراین مهم است که محتاط باشیم و احتمال اینکه یک حرکت عظیم در هر دو جهت رخ دهد وجود دارد.

افزایش 40 درصدی AXS

بازار آلتکوین ها امروز عمدتا سبز بود، هرچند که سود نسبتاً ناچیز است. بیشتر ارزهای رمزنگاری شده سودی در حدود 1٪ و 3٪ داشته اند.

بایننس کوین (BNB) روزانه 5 درصد رشد کرده است و 310 دلار قیمت دارد. سولانا SOL تقریبا 7٪ افزایش یافته است و سطح مقاومت 30 دلاری را تست میکند. در مقابل، دوج کوین، DOT ، ICP و FIL شاهد کاهش خفیف کمتر از 1٪ بوده اند.

نقشه وضعیت بازار تاریخ 24 تیر
نقشه وضعیت بازار

با این حال، بهترین عملکرد مربوط به اکسی اینفینیتی AXS است. فقط در 24 ساعت گذشته 40٪ افزایش داشته و مجموع افزایش هفتگی آن را به بیش از 100٪ رسانده است. این کوین در ماه گذشته تقریباً 600٪ افزایش یافته است و آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در کل بازار تبدیل کرده است.

مطلب مفید:شبکه اتریوم با سرعت 8 تریلیون دلار در سال 2021 تسویه می‌کند

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x