تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 3 شهریور 1400
0

تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 3 شهریور 1400

بازدید : 1562

فکت کوینز: تحلیل قیمت بیت کوین 3 شهریور ماه: پس از آنکه BTC به 50.5 هزار دلار رسید اندیکاتورهای تکنیکال روند نزولی به خود گرفتند. در حال حاضر مومنتوم 4 ساعته و روزانه روند نزولی دارد. با توجه به افزایش 72 درصدی بیت کوین در 5 هفته، دیدن یک عقب نشینی در کوتاه مدت طبیعی است. بیتکوین توانسته سطوح 50 تا 52 هزار دلار را بدست آورد. و اکنون برای آغاز حرکت بزرگ بعدی خود آماده میشود.

تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 3 شهریور

بسته شدن کندل روزانه زیر حمایت کوتاه مدت 48.1 هزار دلار نشان دهنده نزولی شدن بازار است. سطح حمایتی بعدی که گاوها باید آن را حفظ کنند میانگین متحرک 200 روزه 46 هزار دلار است.

این امر برای گاوها بسیار مهم است زیرا قیمت بیت کوین هنوز در مرحله تأیید ادامه داشتن بازار صعودی است. محافظت از سطح مذکور در این هفته بسیار مهم است. در حالت ایده آل گاوها باید هفته را با قیمتی بالاتر از میانگین متحرک 21 هفته ای و 200 روزه به پایان برسانند.

قیمت بیت کوین 3 شهریور
نمودار قیمت بیت کوین

اگر BTC بتواند رنج بین 48.1 تا 46 هزار دلار را حفظ کند، میتواند برای تست مجدد مقاومت 50 هزار دلاری و افزایش بیشتر آماده شود. اگر BTC نتواند میانگین متحرک 200 روزه را حفظ کند، احتمال ریزش به 42 تا 43.9 هزار دلار افزایش پیدا میکند. بسته شدن کندل قیمتی زیر میانگین متحرک 200 روزه باعث نزوری شدن اندیکاتورهای تکنیکال و تضعیف ساختار قیمت می شود.

بیشتر بخوانید: مایکرواستراتژی 177 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

پیش بینی داده های درون زنجیره ای

احتیاط کنید! انتقال 1500 بیت کوین به صرافی Coinbase باعث شد معیارهای کوتاه مدت درون زنجیره ای به کاربران هشدار بدهند. انتقال 1500 BTC نباید نگران کننده باشد زیرا این نهنگ هنوز 93.5 درصد از کل دارایی های بیت کوین خود را نگه داشته است. تا کنون، افزایش فروش هولدرهای بلند مدت به هیچ وجه به مقدار آن در بازار سال 2018 نزدیک نیست. تداوم شدید این روند نگران کننده است. اما طبیعی است که نهنگ ها بخواهند پس از افزایش 72 درصدی دارایی های خودشان را پخش کنند.

بعلاوه عرضه ای که به بازار می آید توسط خریداران بزرگ جذب می شود. امروز، Coinbase، خروج 940 BTC را ثبت کرد. خروجی این ارز با نسبت 1.64 از ورودی های آن فراتر میرود. خروجی و ورودی Coinbase به ترتیب بالغ بر 2399 و 1459 بیت کوین است. این ارقام نشان می‌دهد که یک خریدار بزرگ آمریکایی برای خرید وارد عمل شده است.

قیمت بیت کوین 3 شهریور
نمودار خروج و ورود ارز از صرافی Coinbase

در حالت ایده آل، گاوها باید با محافظت از سطح 46 هزار دلار از این سناریو اجتناب کنند. و برای گذر از مقاومت 50 هزار دلاری تلاش کنند. هنگامی که عرضه به طور کامل جذب شود، شکستن سطح 50 هزار دلار بسیار ساده تر میشود.

کاربران BTC را به دقت دنبال میکنند تا ببینند آیا قیمت میتواند میانگین متحرک 200 روزه را حفظ کند یا خیر. تا کنون، معیارهای درون زنجیره ای نشان دهنده تجمع مداوم هستند که برای بیتکوین مطلوب به نظر میرسد.

باید منتظر ماند و دید آیا قیمت بیت کوین میتواند سطح حمایت مهم 46 هزار دلار تا آخر هفته حفظ کند. به طور کلی، علیرغم تضعیف شاخص های کوتاه مدت، دیدگاه میان مدت و بلندمدت با توجه به بهبود فاندامنتال ها و اندیکاتورهای تکنیکال و معیارهای درون زنجیره ای مثبت است.


این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت کریپتوپوتیتو است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید. جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

ارز دیجیتال FEG چیست؟ معرفی توکنی با نماد گوریل

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x