به گفته جکسون پالمر صنعت رمزنگاری توسط اتحادیه قدرتمندی از افراد ثروتمند کنترل می شود

به گفته جکسون پالمر صنعت رمزنگاری توسط اتحادیه قدرتمندی از افراد ثروتمند کنترل می شود
0
بازدید : 3311

گزیده خبر:

جکسون پالمر، هم بنیانگذار دوج کوین ، ناامیدی خود را از صنعت ارزهای دیجیتال در یک پست توییتری بلندبالا بیان کرد. وی ادعا می کند که این صنعت توسط یک اتحادیه قدرتمند از افراد ثروتمند کنترل می شود:

علی رغم ادعای تمرکززدایی، این صنعت توسط یک اتحادیه قدرتمند از چهره های ثروتمند کنترل می شود. آنها که با گذشت زمان، تکامل یافته اند و بسیاری از موسسات با سیستم مالی متمرکز موجود را که گویا قرار است جایگزین شوند را در اختیار دارند.

ناامیدی جکسون پالمر از صنعت رمزنگاری

جکسون پالمر معتقد است که صنعت رمزنگاری یک فناوری راست گرایانه و سرمایه سالاری است که با اعتقادات شخصی او همسو نمی باشد. وی اضافه می کند که ارزهای رمزنگاری شده به طور خاص برای ثروتمند کردن آنهایی که در اوج هستند، ساخته شده اند. بنابراین، آنها نمایانگر بدترین سیستم امروزی هستند.

مطلب مفید: آموزش کار با اندیکاتور میانگین متحرک +ویدئو

این مهندس نرم افزار ادعا می کند که دیگر هیچ بحثی در این زمینه نخواهد داشت. به گزارش U.Today اخیراً پالمر به دلیل توییت های حمایتی ایلان ماسک از دوج کوین را کلاهبردار نامید.

او دوج کوین را همراه با بیلی مارکوس در سال 2013 تاسیس کرد. اما دو سال بعد پالمر پروژه را ترک کرد زیرا از آلوده بودن این جامعه ناراضی بود.

جکسون پالمر هرگز نتوانست از صعود این میم کوین در اوایل سال جاری سود کند. در اوایل ماه می، سرمایه بازار دوج کوین به حداکثر 90 میلیارد دلار رسید.

مطلب مفید: دوج کوین چیست؟ و چرا قیمت آن هر لحظه رو به افزایش است + ویدئو

به گفته مارکوس، پالمر زمانی که دوج کوین ارزش خاصی نداشت صاحب حدود 5 میلیون DOGE بود. او بخشی از دارایی خود را اهدا کرد و مقداری Nutella با بقیه کوین ها خریداری کرد. بله ، او از این صنعت دور بوده است. حداکثر سرمایه او در حدود 5 میلیون دوج کوین بود و او مقداری از آنها را اهدا کرد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x