دیدگاه بلندمدت سرمایه گذاران به بیت کوین همچنان صعودی است
0

دیدگاه بلندمدت سرمایه گذاران به بیت کوین همچنان صعودی است

بازدید : 1557

گزیده خبر:

بر اساس داده‌های اینتو د بلاک (IntoTheBlock)، اگرچه بیت کوین در هفته‌های اخیر در بازپس‌گیری سطح 40 هزار دلار ناموفق بوده است اما دیدگاه بلندمدت سرمایه گذاران به بیت کوین همچنان صعودی است. و این افراد نسبت به آینده بیت کوین امیدوارند. علاوه بر این، تعداد هولدرهای بلندمدت بیت کوین به اوج جدیدی رسیده است.

دیدگاه بلندمدت سرمایه گذاران

بخشی از صعودی بودن دیدگاه بلندمدت سرمایه گذاران را می‌توان از توییت این تیم تحلیلی متوجه شد. بر اساس این توییت، تعداد هولدرهای بیت کوین به اوج جدیدی رسیده است. علاوه بر این، تعداد آدرس‌هایی که بیت کوین خود را برای بیش از یک سال نگهداری می‌کنند نسبت به ماه مه حدود 2 درصد افزایش یافته است. IntoTheBlock در حساب توییتری خود نوشت:

«اگرچه قیمت بیت کوین نتوانسته از مرز 40 هزار دلار عبور کند، دیدگاه بلندمدت سرمایه گذاران همچنان صعودی و قوی است. همچنین، تعداد آدرس‌هایی که بیت کوین خود را بیش از یک سال است نگهداری می‌کنند با 1.76 درصد افزایش نسبت به ماه مه، به اوج جدیدی رسیده است.»

مطلب مفید: افزایش تورم در آمریکا و انگلیس باعث ریزش قیمت بیت کوین شد

همان‌طور که قبلاً گزارش دادیم، سرمایه گذاران اقدام به خارج کردن دارایی خود از صرافی های ارز دیجیتال و انتقال آنها به کیف پول‌های سخت‌افزاری کرده‌اند. داده‌های گلاسنود نشان می‌دهد که میزان بیت کوین موجود در صرافی‌ها به پایین‌ترین سطح چند ماه اخیر رسیده است. این مهم نشان می‌دهد که سرمایه گذاران نسبت به آینده بیت کوین خوش‌بینند.
مایکل ون د پوپ: برای صعود بیشتر باید 32600 دلار شکسته شود.

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال معتقد است بیت کوین برای صعود بیشتر نیاز دارد تا از 32600 دلار فراتر برود. در صورت تحقق این مهم، ون د پوپ معتقد است هدف بعدی می‌تواند 34500 دلار باشد. این تحلیلگر در حساب توییتری خود نوشت:
«شکست سطح 32.6 هزار دلار که به نظر من سطح حیاتی است برای صعود بیشتر نیاز است. هدف بعدی: 34.5 هزار دلار»

مطلب مفید: جکسون پالمر :صنعت رمزنگاری توسط اتحادیه قدرتمندی از افراد ثروتمند کنترل می شود

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x