نهنگ های ارز دیجیتال همچنان بیت کوین می‌خرند.

نهنگ های ارز دیجیتال همچنان بیت کوین می‌خرند.
0
بازدید : 2420

تاجر و تحلیلگر، ویلی وو (Willy Woo)، به توییتر رفته است تا چند نمودار Glassnode را به اشتراک بگذارد. این نمودارها نشان می‌دهد بیت کوین (BTC) علی رغم هش ریت پایین و برخورد چین با ماینرها، همچنان عملکرد خوبی دارد و همچنان توجه نهنگ های بیت کوین را به خود جلب کرده است.

هش ریت، واحدی جهت اندازه‌گیری قدرت پردازش در بلاک چین دارایی هاست. در بیت کوین، این هش ریت قدرت پردازش در بلاک چین بیت کوین را اندازه گیری می‌کند. قانونی کلی وجود دارد که بر اساس آن، هر چه تعداد ماینرهای بیشتری توان محاسباتی دستگاه‌های خود را در اختیار شبکه قرار دهند، هش ریت افزایش می‌یابد و بالعکس. از این رو هر چه هش ریت بالاتر باشد، شبکه از امنیت و قدرت بیشتری برخوردار است. به‌ طور کلی طی چند سال گذشته، هش ریت بیت کوین به‌ تدریج در حال افزایش بوده است.

مطلب مفید: هش گراف (Hashgraph) فناوری جایگزین بلاکچین

نمودارهای ویلی وو (Willy Woo)

نهنگ‌ های بیت کوین، افرادی هستند که تخمین زده می‌شود در کیف پول خود 1000 تا 10.000 واحد بیت کوین داشته باشند. به علت سرمایه بالایی که در دست این افراد است، آنها در تعیین روند بازار نقش بسیار مهمی دارند. همان‌طور که اخیراً در گزارشی اطلاع دادیم. این نهنگ‌ ها کمتر از یک ماه پیش، با خرید بیش از 90.000 واحد بیت کوین، نیمی از گردش کل این ارز دیجیتال را تحت اختیار خود در آوردند.

اولین نموداری که ویلی وو به اشتراک گذاشت؛ نشان دهنده افزایش چشمگیر عرضه بیت کوین است که توسط نهنگ های ارز دیجیتال هولد می‌شود. نهنگ‌ های بیت کوین با نادیده گرفتن اخبار منفی چین و بانک‌های مرکزی سراسر جهان، در حال جمع آوری بیت کوین هستند.

نهنگ‌ های بیت کوین
نهنگ‌ها: “به به….بیت کوین امروز خیلی خوشمزه به نظر می‌رسه”

در چارت دیگری که Willy Woo از Glassnode منتشر کرده است، افزایش عمده تعداد بیت کوین را نشان می‌د‌هد. وو اضافه می‌کند که در حال حاضر تعداد کاربران بیت کوین به بیشترین حالت خود در سال 2021 رسیده است. با این حال کاربران توئیتر معتقد هستند بازار کاملا خرسی است.

نهنگ‌ های بیت کوین
کاربران توئیتر معتقد هستند بازار کاملا خرسی است.
0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x