ارز دیجیتال CBM یا کریپتو بونس مایلز چیست؟
0

ارز دیجیتال CBM یا کریپتو بونس مایلز چیست؟

بازدید : 3034

پروژه کریپتو بونوس مایلز (CryptoBonusMiles) که به اختصار ارز دیجیتال CBM شناخته می شود، به معنای توکن پاداش دهی در ازای مایل و بر اساس ارز دیجیتال است. در واقع این پروژه یک پلتفرم جهانیست که در ازای هر مایلی که با سرویس خاص هواپیمایی طی کنید، به شما CBM پاداش می دهد. پروژه CryptoBonusMiles در دو شبکه اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس قرار دارد. با ورود به پروژه CryptoBonusMiles می توانید از خدمات بسیاری بهرمند شوید. در ازای فعالیت در این پلتفرم تخفیف های خوبی در سرویس های هواپیمایی کسب می کنید. می توانید با ارائه CBM از تخفیف بر روی برگه پرواز خود بهره مند شوید. این امکان برای شما وجود دارد که CBM را به سایر توکن و کوین ها تبدیل کنید. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات فکت کوینز به بررسی ارز دیجیتال CBM می پردازیم.

مطلب مفید: ماشین حساب ارز دیجیتال 

ارز دیجیتال CBM چگونه کار می کند؟

شرایطی را در نظر بگیرید که در آن هر مسافر می تواند برای CBM ثبت نام کند و برای این کارز فقط باید یک حساب در یک شرکت هواپیمایی که با پروژه CryptoBonusMiles ارتباط دارد داشته باشد. CryptoBonusMiles برای همه رایگان است و قرار نیست برای شرکت در آن هزینه ای پرداخت کنید. همچنین وقتی ثبت نام می کنید 100 عدد CBM به شما اعطا می شود و همینطور اگر هربار در یک برنامه پرواز شرکت کنید به شما 100 CBM دیگر نیز داده می شود.

مطلب مفید: ساختن اکانت در صرافی بایننس

ارز دیجیتال CBM با کدام شرکت های هواپیمایی قرارداد دارد؟

این پروژه در حال پیشرفت است و اکنون CBM وارد مذاکره با شرکت های هواپیمایی بزرگ شده. این در حالیست که قصد پوشش دهی حدود 150 شرکت هواپیمایی را دارد. CBM قصد دارد فروشگاه های مخصوص و سایر قسمت های دیگر را هم برای دریافت خدمات بیشتر اضافه کند. در ادامه 3 مورد از بهترین شرکت های هواپیمایی را آورده ایم که CBM با آن ها همکاری می کند:

1. Qatar Privilege Club

شرکت هواپیمایی Qatar Privilege Club از شرکای تجاری اصلی پلتفرم CBM است. این شرکت هواپیمایی بابت هر مایلی که به واسطه این شرکت مسافرتکنید به شما یک ارز دیجیتال CBM اعطا می کند! همچنین شما می توانید از با استفاده از CBM ها برای تعویض کابین و خرید بلیط و … تخفیف بگیرید. از سایت اصلی CBM این امکان برای شما وجود دارد که اقدام به ثبت نام در این شرکت هواپیمایی کنید.

ارز دیجیتال CBM
Qatar Privilege Club

مطلب مفید: دریافت کد رفرال ( کد دعوت ) صرافی بایننس

2. AEROFLOT Bonus

شرکت هواپیمایی AEROFLOT Bonus از شرکای تجاری اصلی پلتفرم ارز دیجیتال CBM است که در ازای هر مایل پرواز به شما یک CBM می دهد. همچنین شما می توانید از با استفاده از CBM ها برای تعویض کابین و خرید بلیط و … تخفیف بگیرید. از سایت اصلی این امکان برای شما وجود دارد که اقدام به ثبت نام در این شرکت هواپیمایی کنید.

ارز دیجیتال CBM
AEROFLOT Bonus

3. Miles & More

شرکت هواپیمایی Miles & More از شرکای تجاری اصلی پلتفرم ارز دیجیتال CBM است که در ازای هر مایل پرواز به شما یکCBM می دهد. شما می توانید از با استفاده از CBM ها برای تعویض کابین و خرید بلیط و … تخفیف بگیرید.

ارز دیجیتال CBM
Miles & More

کلام آخر؛ نرم افزارهای CBM

پروژه ارز دیجیتال CBM به خاطر راحتی کاربران نسخه اپلیکیشن خود را در دو حالت  CBM for Android  و CBM for IOS آماده کرده است.

1
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x