تحلیل قیمت بیت کوین 16 تیر 1400 تثبیت قیمت بزودی پایان خواهد یافت
0

تحلیل قیمت بیت کوین 16 تیر 1400 تثبیت قیمت بزودی پایان خواهد یافت

بازدید : 1613

گزیده خبر:

در تحلیل قیمت بیت کوین 16 تیر به بررسی یک شاخص که ماهیت دوره ای نوسان قیمت را نشان میدهد می پردازیم. این شاخص پیش بینی میکند بیت کوین ممکن است به زودی از رنج هفت روزه خود 30،000 تا 40،000 دلار، خارج شود.

تحلیل قیمت بیت کوین 16 تیر

باند بولینگر، معیاری که با تقسیم اختلاف بین باند بر میانگین 20 روزه قیمت بدست می آید. این اندیکاتور به پایین ترین سطح دو ماهه یعنی 0.15 کاهش یافته است.

BTC در دسامبر و آوریل پس از کاهش اندیکاتور BB به 0.15 ، صعود بزرگی را تجربه کرد. باند بولینگر باندهایی هستند که در دو طرف میانگین 20 روزه قیمت انحراف معیار دارند.

بیت کوین پس از آنکه در اواسط آوریل BB به 0.15 رسید، از 60،000 دلار به 48،000 دلار کاهش یافت.

نمودار روزانه BTC/USD
نمودار روزانه BTC/USD

اتفاقی مشابه در ماه دسامبر زمینه را برای صعود از تثبیت قیمت چند هفته ای زیر 20،000 دلار فراهم کرد.

در بازار گاوی سال 2017 هر زمانی که باند به 0.15 رسید، قیمت بیتکوین افزایش می یافت. همانطور که تاریخ نشان میدهد حرکاتی که باند بولینگر سیگنال میدهد جهت دهنده هستند. این بدان معناست که تغییر پیش بینی شده می تواند صعودی یا نزولی باشد.

اخبار مربوط به Grayscale و داده های بلاک چین که به خرید مجدد سرمایه گذاران ثروتمند اشاره دارد نشان میدهد که این بار روند صعودی خواهد بود. صعود به بالاتر از مقاومت میانگین متحرک 50 روزه (MA) باعث افزایش قیمت خواهد شد.

کتی استاکتون ، بنیانگذار و شریک Fairlead Strategies، در یادداشت هفتگی که روز دوشنبه منتشر شد گفت:

ما انتظار داریم که خریداران قیمت را بالاتر از MA 50 ببرند. گذر ازMA 50 روز نشان دهنده تست سطوح مقاومت 44000 تا 45000 دلار است. وی گفت که ریزش به زیر 30،000 دلار می تواند ضررهای عمیق تری به همراه داشته باشد.

در حالی که نگرانی ها درباره کاهش محرک های اولیه توسط بانک مرکزی یک خطر نزولی به شمار می رود، صورت جلسه ژوئن این آژانس که قرار است ساعت 18:00 UTC چهارشنبه منتشر شود به اندازه بیانیه سیاستی ژوئن سختگیرانه نخواهد بود.

کتی لین از BK Asset Management گفت ، بین داده های ضعیف تر ایالات متحده و تمایل بانک مرکزی برای تعدیل شرطبندی های فریبکارانه، صورت جلسه Fed می تواند محتاط تر و متعادل تر از بیانیه FOMC و پیش بینی های بانک مرکزی باشد.

به گفته برخی تحلیلگران، بیت کوین بیشتر اخبار منفی را در طی فروش گسترده ​​اواسط ماه می پشت سر گذاشته است. به همین ترتیب، روند نزولی محدود به نظر می رسد. داده های CoinDesk 20 نشان می دهد که بیت کوین در حال حاضر نزدیک 34،700 دلار معامله می شود. سود 1.6٪ در یک روز .


این تحلیل قیمت صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x