تحلیل قیمت سولانا (SOL) و پالی گان (MATIC) تاریخ 30 مرداد 1400
0

تحلیل قیمت سولانا (SOL) و پالی گان (MATIC) تاریخ 30 مرداد 1400

بازدید : 1545

فکت کوینز: امروز بازار رمزنگاری شاهد 2.74 درصد رشد بود و در بین آنها سولانا و پالی گان، دو جایگزین مقیاس پذیر برای اتریوم، بیشترین افزایش را به خود اختصاص دادند.

تحلیل قیمت سولانا و پالی گان

قیمت سولانا، طی چند روز گذشته به بالاترین حد خود رسیده است. با توجه به گزارش دی کریپت رمزارز SOL در ساعات اولیه صبح امروز اوج قیمت 78.63 دلار را برای خود به ثبت رساند. پس از آن قیمت سولانا کمی افت کرد. در حال حاضر قیمت این ارز در حدود 76 دلار است. این میزان همچنان یک صعود 8.91 درصدی را نشان می دهد. قیمت SOL در ابتدای هفته گذشته کمتر از 40 دلار بود، بنابراین در دو هفته گذشته SOL حدود 100 درصد افزایش داشته است.

اخبار مثبت مربوط به DeFi و NFTها در هفته گذشته یکی از دلایل افزایش قیمت solana بوده است. روز یکشنبه، NFT های آکادمی Degenerate Ape روی بلاک چین سولانا راه اندازی شد. این کلکسیون دیجیتال در مدت هشت دقیقه به فروش رسید. گران ترین آیتم این کلکسیون 24 ساعت بعد با قیمت 100001 SOL معادل 6.2 میلیون دلار فروخته شد.

روز سه شنبه، ارزش کل قفل شده شبکه سولانا در پروتکل های DeFi مرز 2 میلیارد دلار را رد کرد. و در همان روز سولانا توانست اوج 74.08 دلار را بدست آورد.

بیشتر بخوانید: اولین کلاهبرداری بزرگ در بستر سولانا اتفاق افتاد؛ سرقت 8 میلیون دلاری لونا

 Polygon

در حال حاضر سولانا تنها رقیب اتریوم نیست. Polygon، یک راه حل لایه 2 که در صدر بلاک چین اتریوم قرار دارد و فشارهای ناشی از تأیید تراکنش ها را کاهش میدهد، نیز در حال افزایش است. قیمت MATIC با رشد 12 درصدی یک شبه به قیمت 1.68 دلار رسید. البته پالی گان هنوز فاصله زیادی با بالاترین اوج قبلی خود یعنی 2.45 دلار دارد.

روز پنجشنبه، این پلتفرم برنامه های خود را برای راه اندازی اکوسیستم خودگردان غیرمتمرکز پالی گان علام کرد. که در آن DAO های متفاوت در شبکه متحد می شوند. Polygon از 150 میلیون دلار برای ایجاد و حفظ این سازمان استفاده می کند.

هفته گذشته، Polygon همچنین از ادغام 250 میلیون دلار با پلتفرم Hermez ، یکی دیگر از راه حل های مقیاس پذیری اتریوم خبر داد. دارندگان توکن بومی هرمز میتوانند توکن های خود را با MATIC با نرخ 2:7 عوض کنند.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

پالیگان با شبکه هرمز (Hermez Network) ادغام خواهند شد

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x