سرمایه گذاری در بیت کوین! چگونه با خیال راحت بیت کوین بخریم؟
0

سرمایه گذاری در بیت کوین! چگونه با خیال راحت بیت کوین بخریم؟

بازدید : 1944

مقدمه

سرمایه‌گذاری در بیت کوین می‌تواند یک گزینه عالی برای متنوع کردن سبد سرمایه گذاری باشد. که البته آینده‌ای روشن را تضمین می‌کند. این به دلیل سودآوری بالقوه ای است که می‌توانیم به صورت میان مدت یا بلند مدت بدست آوریم. زیرا بیت کوین یک نوع جدیدی از پول است و امروزه بسیار مقبول واقع شده. شاید به همین دلیل است که ما از خود پرسیده ایم چگونه با خیال راحت در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟ خوب، برای پاسخ به این سوال لازم است بدانید که چه چیزی در پشت این فناوری شگفت انگیز وجود دارد. و همچنین، بدانید چه خصوصیاتی باعث می شود بیت کوین به یک سیستم ایمن و مطمئن تبدیل شود.

اول از همه، شما باید در مورد اساس فناوری بیت کوین، یعنی بلاکچین صحبت کنید. این فناوری است که عملکرد کل سیستم پرداخت دیجیتال غیرمتمرکز را ممکن می سازد. بانکی که توسط هیچ نهاد مرکزی اداره یا کنترل نمی شود.

سرمایه گذاری در بیت کوین
سرمایه گذاری در بیت کوین

بنابراین، بلاکچین یکی از مواردی است که به شما امکان می دهد مستنداتِ دقیق، شفاف و غیر قابل تغییر از تمام عملیات و اقدامات انجام شده داشته باشید. علاوه بر این، داده‌ها در بین تمام کاربران متصل به شبکه نیز توزیع می شود. این کاربران هستند که هر بار که اطلاعات جدیدی اضافه می شود، کپی دقیق و به روز شده ای از آن را نگه می دارند. شگفت انگیز است، نه؟

این فناوری به بیت کوین اجازه داده تا به ارز دیجیتالی با شرایط فعلی‌اش تبدیل شود. با طراحی نرم افزار و پروتکل اجماع فعلی‌اش. این همان چیزی است که به شما امکان می دهد در صورت اتصال به اینترنت از بیت کوین در هر جای دنیا استفاده کنید. بنابراین انجام معاملات برون مرزی دیگر سخت نیست. علاوه بر این، معاملات فقط چند دقیقه طول می کشند و کارمزد آنها بسیار کم است.

اما بیت کوین چه چیز دیگری به ما ارائه می دهد؟

علاوه بر همه موارد فوق، این ارز دیجیتال به ما امکان انجام معاملات را بدون نیاز به فاش کردن اطلاعات خصوصی می دهد. یعنی تمام عملیات به صورت ناشناس انجام می‌شود. و این مولفه سطح امنیت را هنگام انجام عملیات افزایش می دهد. بنابراین ، برای دریافت یا انتقال، باید آدرس عمومی داشته باشید که هرکسی بدون خطر بتواند آن را بشناسد. مطمئناً درباره ۱۰۰ درصد ناشناس بودن صحبت نمی کنیم. اما بیت کوین قادر است به روشی منحصر به فرد از حریم خصوصی ما محافظت کند.

به نوبه خود، امروزه صرافی های زیادی وجود دارد که آن‌جا می‌توانیم بیت کوین را با پول فیات مبادله کنیم. به همین ترتیب، تعداد شرکت ها و مشاغل پذیرنده پرداخت به صورت بیت کوین نیز افزایش یافته اند. و این وضعیتی است که در نهایت کار را برای ما آسان می‌کند. به همین دلیل و بسیاری از خصوصیات دیگر است

بیتکوین
بیتکوین

که بیت کوین طلای دیجیتال عصر ما محسوب می‌شود. این پدیده در حال تغییر نگرش ما به دنیای اقتصادی است.

سرمایه گذاری شامل قرار دادن بخشی از پول ما در یک پروژه به منظور کسب سود در آینده است. پروژه گفته شده ممکن است عملیاتی در داخل یک شرکت، املاک و مستغلات، فلزات گرانبها، بازارها یا سایر موارد باشد که با گذشت زمان ارزش آنها افزایش می یابد. بنابراین، منافعی حاصل خواهد شد.

اما این یک پس انداز ساده نیست. با این شرایط ترجیح می‌دهید دارایی را وقتی قیمت آن پایین است بخرید و وقتی قیمت آن افزایش یافت، بفروشیدش. شما می توانید دارایی هایی را خریداری کنید که هنگام ارزیابی مجدد آنها به سادگی به فروش می رسند. یعنی فروش آن‌ها امری ساده است چون همیشه خریدار دارند. یا دارایی هایی نیز هستند که در دراز مدت همچنان سود تولید می کنند.

از این لحاظ، سرمایه گذاری های بیت کوین بسیار شبیه سرمایه گذاری در ارزهای دیگر یا فلزات گرانبها است. اما فرآیند تولید سود آن شبیه به سود سهام یک شرکت نیست. و وابسته به ارزشگذاری‌های دوره‌ای است.

درک این نکته مهم است که این نوع سرمایه گذاری ها شامل ریسک بالایی از خسارت جزئی یا کلی است. اما همچنان احتمال ایجاد سودهای کلان وجود دارد. زیرا ارزش این دارایی ها می تواند در هر زمان خاص به طور اساسی تغییر کند.

در اصل، سرمایه گذاری در بیت کوین بسیار ساده است: شما بیت کوین خریداری می کنید و هر زمان که بخواهید می فروشید. تفاوت بین آنچه پرداخت کردید و آنچه دریافت می کنید سود یا ضرر خواهد بود.

مزایای سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه

یکی از بزرگترین مزایایی که می توانیم در این نوع سرمایه گذاری ببینیم سودآوری فوق العاده ای است که می توانیم داشته باشیم. بیت کوین همچنان رهبر بازار ارزهای رمزنگاری شده و بزرگترین سرمایه است. به همین ترتیب ، ارزش آن به عنوان یک پروژه علی رغم افزایش و کاهش قیمت ، طی سالهای گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. علاوه بر پیشرفت های جدید پروتکل ، ده ها میلیون کاربر جدید ، ده ها هزار شرکتی نیز وجود دارند که آن را به عنوان وسیله پرداخت می پذیرند.

علاوه بر این ، رونقی که در میان شخصیت ها و شرکت های مهم در جهان داشته است اعتماد بیشتری به این سیستم می بخشد. بازارهای اطراف ارزهای رمزپایه به رشد مداوم خود ادامه می دهند. بنابراین این دارایی ها به عنوان یک گزینه مهم سرمایه گذاری دیده می شوند.

اگرچه سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه نیز خطرات آن را به همراه دارد. به عنوان مثال ، ارزیابی مجدد نمایی آن طی چند سال تضمینی برای ادامه رشد ارزش در آینده نیست. ما شاهد نوسان زیاد این ارز رمزنگاری شده در توسعه آن هستیم ، که ارزش آن را از لحظه ای به لحظه دیگر به طور قابل توجهی تغییر می دهد. این مولفه می تواند شک و تردیدهای خاصی ایجاد کند و برخی از ترس ها را برانگیزد. بنابراین برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت توصیه نمی شود.

بیتکوین
بیتکوین

بسیاری از کارشناسان موافقند که این نوسانات، ماهیت دارایی در حال رشد است که با گذشت سالها تثبیت و بالغ می شود.
امروز کجا و چگونه می توانیم با اطمینان در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟
اگر قبلا تصمیم به سرمایه گذاری در بیت کوین گرفته اید، در اینجا ما 3 گزینه ممکن در مورد چگونگی انجام آن را به شما نشان می دهیم.

ماینینگ یا استخراج

اگرچه امروزه این گزینه به دلیل مشکل بودن شبکه و پیچیدگی فنی آن در انجام صحیح آن ، سودآورترین گزینه برای همه نیست، اما استخراج شاید یکی از بهترین روش های شناخته شده برای سرمایه گذاری ایمن پول خود در بیت کوین باشد.

خرید دستگاه ها و تجهیزات استخراج قدرتمند به معنای سرمایه گذاری کلان است. البته بدون احتساب هزینه انرژی مورد نیاز این تیم ها یا «منقضی شدن» این دستگاه ها. چون این دستگاه‌ها همگام با پیچیدگی شبکه قابل ارتقا نیستند و اغلب باید تعویض شوند.

با این حال، اگر به اندازه کافی مطالعه کنید، می توانید یک ماینر را به درستی راه‌اندازی کنید و با استخر استخراج ارتباط برقرار کنید. بنابراین می توانید به قدرت صدها ماینر برای انجام کار استخراج شدید بیت کوین بپیوندید. در نتیجه، عضو بودن در استخر، شما از استخر پاداش بیتکوین دریافت خواهید کرد. مشابه به یک همکاری.

به یاد داشته باشید که استخرهای استخراج برای ایجاد یکپارچه سازی قدرت محاسباتی تیم های مختلف و تسهیل کار استخراج معادن سود را به صورت مساوی تقسیم می‌کنند. تقسیم سود به طور مساوی و بر اساس قدرت تمام شرکت کنندگان آن است.

حتی کوچکترین‌ها هم شامل می‌شوند. با این حال، برای جلوگیری از از دست دادن سرمایه، باید در مورد این مساله به طور عمیق مطالعه کرد. استخرهای استخراج، سازمانهای متمرکزی هستند که می توانند تمام درآمد حاصل از سود را پس انداز کنند.

از طرف دیگر، شرکت هایی وجود دارند که خود را به عنوان سکوهایی تبلیغ می کنند. می‌گویند اگر به آنها پول پرداخت کنید برای شما استخراج انجام می‌دهند. این کار معروف به استخراج ابری است. اما 99.99٪ آنها کلاهبرداری هستند. ما در فکت کوینز به شما توصیه می کنیم از این سیستم عامل ها استفاده نکنید. ما شما را به یادگیری و استخراج شخصی دعوت می کنیم.

ترید

ترید ارز های دیجیتال یکی از روشهایی است که در سالهای اخیر قوت گرفته است. از آنجایی که می تواند به ما اجازه دهد در مدت زمان بسیار کوتاهی سود کسب کنیم. تجارت یک بازار سفته بازی است. در این بازار شما باید با قیمت پایین خرید کنید و با قیمت بالا بفروشید. روش های مختلفی برای تجارت وجود دارد، اما معمول ترین آنها پیروی از روند یا انجام عملیات کوتاه در طول روز است. تجارت یکی دیگر از روشهای شناخته شده برای سرمایه گذاری ایمن در بیت کوین است.

از جمله مزایای آن این است که ما می توانیم با هر مقدار پول که در اختیار داریم معامله کنیم. به معنای واقعی کلمه در ابتدا به 1 یورو، رایانه و اتصال اینترنت نیاز داریم.

با این حال، باید مراقب بسیاری از سیستم عامل های جعلی که فقط امیدوارند از مردم کلاهبرداری کنند، باشید. دادن سیگنال های تجاری نادرست یا نگه داشتن سکه هایی که با فعالیت خود تولید کرده اید. آنها همچنین شما را به اصطلاح مشاوران متخصص صدا می کنند تا پول شما را در سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده مدیریت کنند. صبر کنید! آنها قصد دارند شما را به طریقی خلاقانه فریب دهند. شما تا زمانی که همه چیز را از دست ندهید حتی متوجه این موضوع نخواهید شد.

به همین دلیل، انتخاب بستری که می خواهید برای انجام عملیات از آن استفاده کنید بسیار مهم است. اگر می خواهید از تجارت درآمد کسب کنید ، خودتان تجارت کنید. یاد بگیرید و آن را شخصاً انجام دهید. پول خود را به کسی ندهید.

سرمایه گذاری بلند مدت بیت کوین یا HODL

این روش سرمایه گذاری آسان ترین روش است. این دقیق روشی است که ما توصیه می کنیم. همانطور که گفتیم، این بسیار شبیه به سرمایه گذاری در طلا یا سایر فلزات گرانبها است. تکنیک HODL بسیار ساده است. این شامل خرید ارزهای رمزپایه (بیت کوین یا سایر ارزها) و نگهداری آنها برای مدت طولانی در کیف پول است.

بنابراین، وقتی ارز رمزنگاری ارزشش بیشتر شد در صورت تمایل می توانید آن را بفروشید. اگرچه کیف پول به شما امکان پرداخت به اشخاص یا مشاغل را نیز می دهد.

اگر نمی خواهید زندگی خود را پیچیده کنید، توصیه شده ترین روش همین است. این گزینه آسان و ایمن است. اگرچه شما همچنین باید به فناوری بیت کوین اعتماد داشته باشید. زیرا آینده آن هنوز نامشخص است. در این نوع سرمایه گذاری، بهتر است با فراز و نشیب هایی که این بازار دارد، تغییری ایجاد نکنید. شما باید اعصاب فولادی داشته باشید!

پاسخ به یک سوال: 

آیا واقعا سرمایه گذاری در بیت کوین سودآور است؟

قطعاً!

سرمایه گذاری در بیت کوین بسیار سودآور است به شرطی که این کار را عاقلانه انجام دهید. اگر از قربانی شدن در کلاهبرداری اجتناب کنید و درک کنید که پایین آمدن قیمت ها مواقعی است که باید اعصاب پولادین داشته باشید ، بدون شک بازده خوبی از سرمایه گذاری های خود خواهید دید.

نکاتی برای سرمایه گذاری ایمن در بیت کوین

با محبوبیتی که ارزهای رمزپایه در سال های اخیر کسب کرده اند ، تعجب آور نیست که روزانه صدها پیام دریافت می کنیم که ما را به ورود به دنیای بیت کوین یا آلتکوین دیگر دعوت می کند. این پیام ها یا تبلیغات دائماً ما را ترغیب می کنند که بلافاصله پول خود را در این ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنیم. وعده سودهای کلان در مدت زمان کوتاه!

اما آیا انجام این کار ایمن خواهد بود؟ چه چیزی باید بدانیم که در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم. بدون اینکه خطر بیشتری برای از دست دادن پول خود داشته باشیم؟ خوب ، بیایید چند نکته مفید ببینیم تا بدانیم چگونه بیت کوین خود را با خیال راحت سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری امن در بیت کوین
سرمایه گذاری امن در بیت کوین

ناگهانی تصمیم نگیرید

سرمایه گذاری پول خود در یک سهام، تصمیمی است که نباید آن را سبک بشماریم. فرقی نمی کند چند یورو باشد یا هزاران! پول ما، محصول تلاش و کار است. پس صرف نظر از مقدار آن، ارزشمند است. بنابراین نمی توانیم با آن صفحات معجزه آسا که بدون تلاش شگفتی های بی پایان به ما نوید می دهند، گیر بیفتیم. این موارد، بیشتر به کلاهبرداری ختم می شوند و پول ما از بین می رود.

برعکس ، اگر می خواهیم در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم ، باید به خوبی تحقیق کنیم. در مورد صفحات یا صرافی های معتبر تحقیق کنید که به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را با خیال راحت خریداری کنید. همچنین، یک استراتژی سرمایه گذاری طراحی کنید و هرگز احساساتی تصمیم نگیرید. شایان ذکر است که این توصیه برای دانستن چگونگی سرمایه گذاری بی خطر در بیت کوین ضروری است.

از کیف پول ایمن استفاده کنید

ما گاهی در مورد هک و سرقت از سیستم عامل ها یا کیف پول هایی که کاربران شنیده‌ایم. آن‌ها که ثروت خود را همینگونه از دست داده اند. به همین دلیل، شما باید مطمئن باشید که با کیف پول قابل اعتماد کار می کنید. که به شما امکان می دهد با امنیت کامل خرید و فروش بیت کوین را انجام دهید.

یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و آنها را در جایی امن نگه دارید. اگر سرمایه گذاری طولانی مدت را انتخاب کرده اید، از کیف پول آفلاین استفاده کنید. این امر امنیت بیشتری را برای شما فراهم می کند و در برابر حملات رایانه ای محافظت می شود.

سبد سرمایه گذاری خود را متنوع کنید

اگرچه مشهورترین ارز رمزنگاری شده بیت کوین است ، اما به راحتی نمی توانیم همه چیز را روی آن شرط بندی کنیم. نوسانات زیاد و حرکات زیاد آن می تواند به سودهای ناپایدار بازگردد. و البته می تواند عامل خسارات بزرگی شوند.

بنابراین ، داشتن یک سرمایه گذاری متنوع ، در مورد سرمایه گذاری ایمن ضروری است.

آگاه و واقع بین باشید

هرگز از پول پس انداز خانواده که می تواند شما را از تنگنا خارج کند ، استفاده نکنید. یا پولی که برای زندگی و پرداخت هزینه های خود نیاز دارید. همچنین ، آرزو نکنید که یک شبه میلیونر شوید.

واقع بین باشید. رمز موفقیت در این دنیا سرمایه گذاری در مبالغی است که می توانید از دست بدهید و تعیین اهداف میان مدت و بلند مدت است.

به دوره های معجزه آسا اعتقاد نداشته باشید

اگرچه اگر می خواهیم با بیت کوین وارد دنیای سرمایه گذاری ها و عملیات ها شویم، باید آموزش ببینیم و مطالعه کنیم.

محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده بسیاری از افراد بدخواه را بر آن داشته است تا برنامه درسی معجزه آسایی را طراحی کنند که ادعا می کند شما را یک شبه ثروتمند می کند. این‌ها کلاهبرداری محض است. با محتوای آموزشی که به صورت رایگان در وب در دسترس دارید، آماده شوید.

برای سرمایه گذاری وام نگیرید

من فکر می کنم این یکی از توصیه هایی است که هنگام بررسی هرگونه سرمایه گذاری بیشتر از همه برجسته می شود. و در مورد ارزهای رمزپایه ، شما باید این قانون را بیش از هر زمان دیگری در ذهن داشته باشید. به دلیل نوسان زیادی که بیت کوین و سایر آلت کوین ها متحمل شده اند ، ممکن است کل سرمایه خود را از دست دهید. بنابراین هرگز برای انجام سرمایه گذاری وام نگیرید. خودتان را مقروض نکنید.

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x