بیت کوین در چنگال خرس ها، روند نزولی ارزهای دیجیتال
0

بیت کوین در چنگال خرس ها، روند نزولی ارزهای دیجیتال

بازدید : 1677

گزیده خبر:

آیا بیت کوین در چنگال خرس ها است؟ شرایط در حال حاضر چگونه است؟ اکنون شاهد آرامش قبل از طوفان هستیم؟ در آینده نزدیک باید منتظر فروش های گسترده باشیم؟

بیت کوین طی 24 ساعت گذشته تقریباً ثابت بود و در حدود 34000 دلار باقی ماند. از طرفی پایین بودن حجم معاملات و نزولی بودن بازار میتوانند فعالان بازار را به راحتی وحشت زده کنند و فشار فروش افزایش یابد. از طرف دیگر نوسانات فعلی نشان میدهد که سرمایه گذاران خرد در انتظار پیشرفت هستند.

بیت کوین در چنگال خرس ها (ارزهای دیجیتال در وضعیت قرمز)

مرز بین بازگشت احتمالی قیمت و فروش زیر سطح 30،000 دلار در حال حاضر بسیار شکننده است. فشار روند نزولی همچنان حاکم است. BTCUSD همچنان زیر 200 میانگین متحرک ساده است، این سطح یک ماه پیش از سطح پشتیبانی به سطح مقاومت تبدیل شد. یک مثلث روی نمودار با پشتیبانی افقی در حدود 30 هزار دلار در حال شکل گیری است. اما کف های قیمتی نشان میدهد فشار نزولی افزایش یافته است.

بازار سهام توسط بانک های مرکزی پشتیبانی می شود، اما بیت کوین در این زمینه سقوط نمیکند و از مومنتوم رشد سهام دور می ماند. سرمایه گذاران بزرگ احتمالاً اکنون تا جایی که ممکن است روی بازار سنتی تمرکز کرده اند زیرا وضعیت بازار دیجیتال نابسامان است. بین این بازارها یک رابطه یک طرفه وجود دارد. جایی که رشد بازار سهام باعث افزایش قیمت بیت کوین نمیشود. در حالی که فروش گسترده سهام تقریبا همیشه باعث صعود بازار رمزنگاری است.

بروزرسانی لندن در شبکه اتریوم در شبکه های آزمایشی از اخبار مثبت اخیر است. راه اندازی شبکه اصلی ممکن است در تاریخ 4 آگوست اتفاق بیفتد. بنابراین، توسعه دهندگان همچنان به دنبال ایجاد زمینه برای حمایت از آلتکوین پیشرو هستند.

آنچه نگران کننده است این است که Barclays مشتریان خود را از انتقال وجوه به صرافی دیجیتال بایننس منع میکند. این احتمال وجود دارد که اقتصادهای توسعه یافته انتقال ارز فیات به داخل و خارج بازارهای دیجیتال را محدود کنند. اکنون شاهد آسیب پذیرترین وضعیت ارزهای دیجیتال هستیم. گردش مالی صرافی ها توجه ویژه ای را به خود جلب کرده است، زیرا این امر اغلب با پولشویی وجوه غیرقانونی مرتبط است.


این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از  وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x