شیبا در آستانه راه‌اندازی استیبل کوین خود قرار دارد
0

شیبا در آستانه راه‌اندازی استیبل کوین خود قرار دارد

بازدید : 166

فکت کوینز: بنابر یک پست رسمی توسط شیبا اینو، شیباریوم، بازوی امور مالی شیبا، SHI و SHIBFE در مراحل پایانی توسعه خود قرار گرفته‌اند. شیتوشی کوزاما، توسعه دهنده برتر شیبا اینو در این پست رسمی بیان داشت که از دادن زمان مشخصی در رابطه با راه اندازی این پروژه ها خودداری می‌کند اما انتظار می‌رود که تا پایان تابستان شاهد راه اندازی برخی از این تکنولوژی ها باشیم.

شیباریوم بلاک چین لایه 2 شیبا است که با استفاده از توکن BONE به عنوان ستون مهره پروژه های شیبا اینو که در حال توسعه هستند، ایفای نقش می‌کند. منظور از SHI راهکار استیبل کوین شیبا اینو است و در پست رسمی شیبا اشاره شده است که این پروژه به زودی در مرحله آزمایش قرار می‌گیرد.

اکوسیستم مالی شیبا اینو یا همان SHIBFE نیز رابطه مستقیمی با توسعه راهکار استیبل کوینی و محصولات مالی شیبا خواهد داشت. در حالی که هنوز جزئیات زیادی از این اکوسیستم منتشر نشده است، ریوشی، سازنده ناشناس شیبا اینو در مورد آن توضیحاتی داده است:

«علاوه بر SHI که به عنوان استخری با پلتفرم کرو در شبکه اتریوم جفت می‌شود، انتظار داریم که شاهد تعدادی فورک با پایه مالی مانند آوی و کامپاند و البته شیبا سواپ در شیباریوم باشیم. البته یک پل فوق العاده ارتباطی نیز برای این اقدامات نیاز داریم.»

مطلب مفید: ترون (TRX) چیست؟ راهنمای جامع آشنایی با شبکه ترون

شیبا اینو همچنین قبل از کامل شدن اجزای این تکنولوژی ها و Shiberse Blastaway هکاتون شیباریوم را نیز معرفی کرده است. مفهوم Shiberse Blastaway نتیجه غیرمتمرکز SHIBFE و شیباریوم کامل شده خواهد بود. مفهوم چند صنعت غیرمتمرکز به هم متصل که از SHIBFE بهره می‌برد بر پایه تجارت برکشایر هاتاوی ساخته شده است که کسب و کار خود را روی چندین صنعت مختلف بنا کرده است.

شیبا اینو همچنین خبر از استخدام اولین مشاور حقوقی خود داده است. کریگ کسلر، مشاور حقوقی آمازون استودیو قرار است در نهایی کردن قراردادهای آینده شیبا در رابطه با متاورس شیبا، تیم مشاوره متاورس و دیگر قراردادها از جمله قراردادهای همکاری به شیبا اینو یاری برساند. روش کاری شیبا اینو مورد ستایش دیوید گوکشتاین قرار گرفته و وی یکسال آینده را برای توسعه این شبکه بسیار حیاتی دانسته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آموزش ارز دیجیتال در اصفهان هستید، مجموعه فکت کوینز با ارائه به روزترین آموزش‌ها و تکنیک‌های معاملاتی می‌تواند به شما کمک کند تا با کمترین ریسک و بیشترین اطلاعات وارد این بازار مالی جهانی شوید. فکت کوینز یکی از بهترین مجموعه‌ها برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در اصفهان است و شما با شرکت در دوره ها می توانید تمامی اطلاعات و مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را بیاموزید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x