رالف همرز مدیرعامل بانک UBS : دارایی های دیجیتال یک گروه دارایی آزمایش نشده هستند

رالف همرز مدیرعامل بانک UBS : دارایی های دیجیتال یک گروه دارایی آزمایش نشده هستند
0
بازدید : 2420

فکت کوینز: رالف همرز مدیرعامل غول بانکی UBS گفت هیچ نگرانی بخاطر مشارکت نکردن در فضای دیجیتال ندارد. به عقیده وی دارایی های دیجیتال هنوز یک گروه دارایی آزمایش نشده هستند.

به گزارش کریپتوپوتیتو رالف همرز، مدیرعامل بانک سرمایه گذاری چند ملیتی سوئیسی UBS Group AG، باور دارد سازمانش هیچ گونه دستاوردی که از این بازار آزمایش نشده باشد را از دست نداده است.

رالف همرز عجله ای برای مشارکت در بازار رمزنگاری ندارد

همرز در گفتگو با تلویزیون بلومبرگ به موفقیت های موسسه مالی خود در یک سال گذشته اشاره کرد. وی ضمن اشاره به درآمد بانک و گسترش آن به سایر کشورها، سوالی در مورد برنامه های UBS در رابطه با صنعت رمزنگاری دریافت کرد. به طور دقیق تر از او سوال شد:

آیا این موسسه عظیم بانکی ترسی به جهت از دست دادن سودی که این بازار در سال گذشته ثبت کرده است، دارد یا خیر؟ همرز از چنین فرضیاتی خودداری کرد و گفت که UBS تنها بر اهدافش متمرکز است. همچنین از جستجو برای دیگر گزینه های سرمایه گذاری که هنوز به درستی آزمایش نشده اند، خودداری میکند.

مطلب مفید:طرفدار دوج کوین از کوین بیس به دلیل تبلیغات گمراه‌کننده شکایت کرد

«ما احساس می کنیم که رمزارزها هنوز هم یک گروه دارایی آزمایش نشده اند. همیشه راجب سود آوری این چیزها خبرهایی میشنویم. اما من هرگز ترسی بخاطر از دست دادن فرصت مشارکت در صنعت کریپتو ندارم. من مصمم هستم که می خواهم چه کاری انجام دهم.»

تاریخچه UBS با صنعت رمزنگاری

غول بانکی سوئیسی سابقه بحث برانگیزی در مواجه با فضای رمزنگاری دارد. در ژانویه امسال، واحد مدیریت ثروت این موسسه، دستورالعمل هایی را منتشر کرد که در آن بیت کوین با MySpace مقایسه شد. این غول بانکی هشدار داد که قیمت بیت کوین ممکن است به صفر برسد.

چندین ماه بعد، این موسسه به سرکوب نظارتی اخیر از جهات مختلف واکنش نشان داد. در یادداشتی که منتشر شد، این بانک بخاطر افزایش نظارت های رگولاتورها به مشتریان خود در مورد افزایش نوسانات هشدار داد.

در بین این اظهارات منفی، گزارشاتی به گوش رسید که UBS Group AG قصد دارد پا به عرصه رمزنگاری بگذارد. یکی از گزارش های بلومبرگ خاطرنشان کرد که این سازمان در مراحل اولیه توسعه پلتفرمی است که به مشتریان ثروتمند خود امکان استفاده از ارزهای دیجیتال را بدهد.

با این وجود، این طرح ها تایید رسمی از خود بانک دریافت نکرده اند. با اخطارها و موضع گیری های منفی اخیر علیه این صنعت، بعید به نظر میرسد که این برنامه ها عملی شوند.

بیشتر بخوانید:گزارش تحلیلی: بیشتر بیت کوین ها در حال حاضر با ضرر فروخته می شوند

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x