کاردانو تبدیل به مورد استفاده ترین بلاک چین با کمترین کارمزد شده است
0

کاردانو تبدیل به مورد استفاده ترین بلاک چین با کمترین کارمزد شده است

بازدید : 1286

فکت کوینز: با افزایش فعالیت ها در اکوسیستم دیفای کاردانو، میانگین حجم تراکنش های ثبت شده در این شبکه به اوج های جدیدی رسیده است. یکی از علاقه مندان کاردانو در توییتر اخیرا آمار پلتفرم تحلیلی مساری را با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است که در آن حجم تراکنش های بلاک چین های مختلف و میزان کارمزد آنها را در 24 ساعت گذشته مشاهده می‌کنیم.

توییت درباره کاردانو

بنابر داده های مساری، حجم تراکنش های دلاری توکن کاردانو از بیت کوین نیز در 24 ساعت اخیر پیشی گرفته است. در این بازه زمانی شاهد انتقال 33.45 میلیارد دلار کاردانو در شبکه بوده‌ایم. این در حالی است که چنین رقمی برای بیت کوین33.27 میلیارد دلار است. در همین زمان کارمزد شبکه بیت کوین 23 برابر بیشتر از کاردانو بوده است. کارمزدهای بیت کوین در این 24 ساعت و برای انجام گرفتن تراکنش های مذکور 860 هزار دلار و برای کاردانو تنها 38 هزار دلار بوده است.

برای درک درست تر این موضوع شاید بهتر باشد که میزان کارمزد کاردانو را در این بازه زمانی با رقیب اصلی اش در فضای دیفای یعنی اتریوم مقایسه کنیم. در همین راستا و بنابر داده ها کارمزد اتریوم در 24 ساعت گذشته رقم شگفت آور 14.7 میلیون دلار بوده است.

مطلب مفید: تلکوین چیست؛ پُلی میان دنیای رمزارزها و مخابرات؟

به احتمال فراوان، افزایش فعالیت در شبکه کاردانو به دلیل ورود نقدینگی به پروتکل های دیفای این شبکه بوده است. اخیرا صرافی غیرمتمرکز این شبکه با نام AdaSwap، مورد تایید گال گدوت، ستاره سینمای هالیوود قرار گرفته است. یکی دیگر از پروتکل های کاردانو نیز ErgoDEX است که قرار است پلی میان کاردانو و بلاک چین های Ergo باشد. گفتنی است که این پروتکل نیز در آستانه قرار گرفتن در شبکه اصلی است.

بنابر گفته های تیم توسعه این پروتکل، ErgoDEX قرار است کاربردی مانند صرافی های غیرمتمرکز، استخر تامین نقدینگی و دیگر ویژگی های مختص دیفای را داشته باشد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x